YENİ KAMPÜS KART (ÖĞRENCİ KİMLİK KARTI) DAĞITIMI HAKKINDA

Fakültemiz Öğrencileri için yeni Kampüskart'lar (Halkbank) 04 - 18 Mart 2020 tarihleri arasında "Prof.Dr.Fehmi YILDIZ Konferans Salonu" önündeki bankoda dağıtılmaya başlanacaktır.
-Türk Uyruklu öğrencilerin kartlarını alabilmeleri için Nüfus cüzdanı fotokopilerini ibraz etmeleri yeterli olacaktır.
-Yabancı uyruklu öğrencilerin duyuruda belirtilen evrakları eksiksiz olarak banka yetkilisine teslim etmeleri halinde kampüs kartları hazırlanarak daha sonra kendilerine duyurularak teslim edilecektir.
-Yabancı uyruklu öğrencilerin yeni kartlarını alana kadar mağduriyet yaşamamaları için Sağlık Kültür ve Spor Daire Başkanlığı beslenme şubesine giderek(Aykut AY veya Nurtekin KAYA)geçici misafir kartlarını almaları gerekmektedir.
-Öğrencilerimizin mağduriyet yaşamamaları için kartlarını ivedi olarak almaları önem taşımaktadır.Belli bir süre (1 veya 2 hafta) sonunda ziraatkartlar kullanıma kapatılacaktır.)
-Ziraat Kampüskart uygulaması en kısa sürede sonlandırılacağından öğrencilerimizin kartlarına fazla ücret yüklemesi yapmamaları önerilmektedir.
-Yeni Kampüs kartlara Yüklemeler Halkbank,Ziraat ve Vakıflar bankası bankamatiklerinden ücretsiz olarak yapılabilecektir.Yükleme yapıldıktan sonra ayrıca öğrencilerimizin pos cihazından güncelleme yapmalarına gerek olmayacaktır.(EFT yolu ile de yükleme yapılabilecektir.)
-Akademik ve İdari personel  kartları daha sonra duyurusu yapılarak dağıtılacaktır.Resim
NOT: ÖĞRENCİLERİN KİMLİK FOTOKOPİLERİ İLE BAŞVURMALARI GEREKMEKTEDİR.
DAĞITIM YERİ: İİBF PROF.DR. FEHMİ YILDIZ KONFERANS SALONU ÖNÜ

Bu içerik 03.03.2020 tarihinde yayınlandı ve toplam 3104 kez okundu.