Dekanlarımız

Dekanımız Görev Süresi
Resim PROF.DR.İSMAİL HAKKI İNAN 09.06.1993-09.02.1995   (Kurucu Dekan)
Resim PROF.DR.SABAHAT AVŞAR 09.02.1995-09.02.2001
Resim PROF.DR.SUDİ APAK 09.02.2001-29.08.2008
Resim PROF.DR. DERMAN KÜÇÜKALTAN 29.08.2008-14.02.2014
Resim PROF.DR. BERKAN DEMİRAL 14.02.2014-21.12.2016
Bu içerik 24.02.2013 tarihinde yayınlandı ve toplam 27273 kez okundu.